SpyShelter Firewall

Güvenlik Duvarı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 35$
  • Boyut 7.7 MB
  • Version 2.7
  • Dil İngilizce
  • Firma SpyShelter
Windows bilgisayarınızın internet üzerindeki veri alışverişini kontrol edebilmenizi sağlayan SpyShelter Firewall son derece güvenli bir güvenlik duvarı yazılımıdır.

Windows bilgisayarınızın internet üzerindeki veri alışverişini kontrol edebilmenizi sağlayan SpyShelter Firewall son derece güvenli bir güvenlik duvarı yazılımıdır.

Yazılımın sahip olduğu gelişmiş özellikleri kullanarak bilgisayarınıza gelen ve giden bağlantıları denetleyebilir, internet bağlantısını izleyebilir ve denetleyebilirsiniz. Program ile bilgisayarınızdaki dosya, program, hizmetleri ve casus içeriklerin veri trafiklerini takip ederek bunların yaptığı aktiviteler ile ilgili bilgi alabilir ve gerekli durumlarda bu yazılımlar ile içeriklerin internet üzerindeki veri alış verişlerini engelleyebilirsiniz. Ayrıca kişisel verilerinizin çalınmasını da öneleyebilen yazılım sayesinde bankacılık ve sosyal medya hesaplarınızdaki şifreli işlemleri de güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Bütün bunlara ek olarak casus yazılımların web kameranıza, ekran görüntülerinize ve bilgisayar seslerine de ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
SpyShelter Firewall indir